004-arrows
اهداف شرکت


مهمترین هدف ما ارتقا سطح کیفی و حفظ موفقیت هایمان از طریق سرمایه گذاری مداوم برای توسعه و نوآوری در ارائه خدمات می باشد . در این راستا ما در تلاشیم برای حفظ و بهبود موقعیتمان از رضایت کارمندان خود اطمینان حاصل کنیم که این امر به نوبه خود منجر به وفاداری مشتریان ، پایداری رشد سود و ارزش شرکت می شود . ما روی کارکنان خویش سرمایه  گذاری می کنیم که بتوانیم مهارت های حرفه ای آنها را تقویت کرده و قابلیت های رهبری ایشان را توسعه دهیم.

همچنین می کوشیم  بالاترین سطح خدمات را به تمام صاحبان کالا و مشتریان خود با ارائه مشاوره و راهکارهای ارزشمند در تمام مراحل حمل عرضه  کنیم  .هدف ما فراهم کردن راهکارهای مقرون به صرفه و مطمئن برای مشتریان در راستای تحقق اهدافشان است . ما با سرعت و حساسیت بالا به نیازهای در حال تغییر مشتریان و صاحبان کالا پاسخ خواهیم داد و از توانایی ها و نقاط قوت خود به عنوان اهرمی برای پیشرفت استفاده می کنیم .  مجموعه ما با شرکت های زیر مجموعه خود از جمله:شرکت ماهان درخشش شیراز، شرکت زرین ساخت اسیا، حمل و نقل اتیه ترابر، حمل و نقل سهند ترابر، حمل و نقل بین المللی درخشان امیدواریم در خدماتی که ارائه می دهیم با کمک و راهنمایی شما مشتریان و ذینفعان برای همیشه در صدر بمانیم.


چرا عرفان مهر؟


ما در عرفان مهر شیراز به ۲ اصل مهم اعتقاد داریم یکی توجه به جزئیات و دیگری خدمات هر چه بهتر به مشتری است،که به اجرایی کردن این ۲ اصل توانسته ایم همکاری بلند مدتی با مشتریان و مخاطبان خود داشته باشیم. از دیگر وجه تمایز ما هم قدم بودن با مشتریان در طول پروژه می باشد که با همراهی ایده یا کسب و کار آنان، در بهبود روند و کسب و کار آنان موثر بوده ایم.


چشم انداز شرکت


تبدیل شدن به یک شرکت موفق جهانی که بتواند به توسعه کسب و کارها کمک کند. خوشبختانه کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین نو بودن آنها و در عین حال تمرکز بر حل دغدغه های روزمره سازمانها، توانست با استقبال مشتریان مواجه شود و به سرعت جای خود را در بین شرکتهای بزرگ و مطرح باز کند.

پروژه های انجام شده

  • تاسیسات
  • دکوراسیون داخلی
  • باربری


خدمات ما


شرکت عرفان مهر شیراز از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و مشتری مداری را محور اصلی فعالیت خود قرار داده است. لذا خدمات تخصصی در این حوزه را به مجموعه های مختلف ارائه کرده است.

  • ساخت وساز: از صفر تا صد
  • باربری:داخلی و بین المللی
  • تاسیسات:گرمایشی و سرمایشی
  • واردات – صادرات: به همه جای دنیا
  • دکوراسیون داخلی:کاغذ دیواری-طراحی-معماری-دوربین مداربسته
  • و…

سفارشات خود را برای ما ارسال کنید…